29/11/2015

Co nowego w PTV Map&Guide internet V 5?

W PTV Map&Guide internet V 5 wprowadziliśmy cały szereg nowych funkcji. Poniżej zebraliśmy informacje o najważniejszych nowościach, które oferują najwyższy standard w dziedzinie obliczania kosztów transportu:

Skorzystaj z kompatybilności z PTV Navigator 
Dzięki zintegrowanemu interfejsowi z nowej wersji PTV Map&Guide internet można przesyłać zaplanowane trasy do PTV Navigator truck. Aplikacja nawigacyjna otrzyma nie tylko informacje o stacjach na danej trasie, ale także jej pełny przebieg, dzięki czemu będzie można z niej skorzystać w pełnym wymiarze. 

Nowa mapa Europa City 2016.1H jako podstawa do aktualizacji wysokości opłat drogowych w Belgii 
PTV Map&Guide internet V 5 zawiera najnowsze mapy i dane potrzebne do dokładnej kalkulacji transportowej. Wyposażyliśmy PTV Map&Guide w najnowsze mapy przygotowane przez HERE, a wraz z nimi dokładniejsze informacje dotyczące ograniczeń dla samochodów ciężarowych. Najnowsze dane dla map w PTV Map&Guide internet zapewniają także bezproblemową integrację planowanych na okres grudzień/styczeń aktualizacji wysokości opłat drogowych w Belgii. W Belgii od 01.04.2016 r. zaczną po raz pierwszy obowiązywać różne wysokości opłat drogowych dla samochodów ciężarowych na różnych odcinkach. Dzięki aktualizacji wysokości opłat drogowych już w okresie grudnia/stycznia możesz prawidłowo obliczyć wszystkie koszty.

Zindywidualizuj swoje adresy
Dokonaliśmy istotnych ulepszeń w menedżerze danych. W przyszłości w sekcji zarządzania adresami będzie możliwe nie tylko wprowadzanie własnych logo i symboli, ale także skorzystanie z symboli zaprojektowanych specjalnie do naszej aplikacji. W tym celu rozbudowaliśmy zestaw symboli standardowych i uzupełniliśmy paletę barw. 

Przetestuj BETA Labs — blokady z ograniczeniami czasowymi oraz strefy zakazu przejazdu dla samochodów ciężarowych
Podczas planowania trasy istnieje teraz możliwość uwzględnienia ograniczeń czasowych oraz stref zakazu przejazdu dla samochodów ciężarowych. Jest to tylko funkcja testowa, dlatego nie dajemy gwarancji na prawidłowe działanie BETA Labs.

Ponadto zastosowaliśmy wiele ulepszeń, które dodatkowo ułatwią planowanie trasy:

  •     Uproszczona praca: Wyniki obliczenia trasy można skopiować do schowka jednym kliknięciem i w ten sposób udostępnić je także innym programom.
  •     Wysyłanie listy dróg za pośrednictwem poczty elektronicznej: Jednym naciśnięciem przycisku można wysłać listę dróg z oprogramowania PTV Map&Guide internet za pośrednictwem poczty elektronicznej bez konieczności korzystania z zewnętrznego programu pocztowego.
  •     Szukanie parkingu: Działa teraz niezawodnie. Dzięki integracji największej europejskiej bazy danych dla samochodów ciężarowych „Truck Parking Europe” z PTV Map&Guide internet wyświetlane są wszystkie parkingi dla samochodów ciężarowych.
Udostępnij: